Jürgen Klopp rendkívül csalódott, a Liverpool nem tudta tartani a tempót riválisával

Keresi szeptemberi formáját válogatottunk csapatkapitánya.
2024-04-19 07:10:12

2024-04-19 07:07:15

Búcsúzott a Liverpool az Európa-ligából

Nem tudtak felállni az Atalanta ellen az első meccsen összeszedett 3 gólos hátrányból. Továbbjutott a Roma, a Bayer Leverkusen és a Marseille is.
2024-04-19 06:07:54

2024-04-19 06:07:43

Nem tudtak csodát tenni Szoboszlaiék, a Liverpool kiesett az Európa-ligából

Álomszerűen kezdett Bergamóban Jürgen Klopp csapata, de aztán teljesen elfogyott a lendülete.
2024-04-18 23:07:35

2024-04-18 23:06:00

Nem kímélik Szoboszlai Dominiket, sokak szerint a mezőny legrosszabb játékosa volt

Egy félidőt játszott a válogatott középpályása, hibája viszont végzetesnek bizonyult.
2024-04-12 12:07:47

Szoboszlaiék sajátos taktikája: egyszerre voltak mindenhol és sehol

Jürgen Klopp megérdemelt vereségről, rossz mérkőzésről és fejetlenségről beszélt.
2024-04-12 10:10:38

Szoboszlaiék súlyos vereséget szenvedtek az Európa-liga negyeddöntő első felvonásán

A Liverpool 3-0-ra kapott ki a vendég Atalantától.
2024-04-12 06:07:28

2024-04-12 06:07:22

Bombameglepetés, az Atalanta kiütötte a hazai pályán játszó Liverpoolt

Szoboszlai Dominik egy félidőt játszott, de csodát ő sem tudott tenni.
2024-04-11 23:07:47

2024-04-11 23:06:35

Szívrohamot kapott a sportigazgató, elhalasztották az olasz sztárcsapat bajnoki meccsét

Nem bírt egymással az Inter és a Napoli a forduló rangadóján.
2024-03-18 00:06:58

Kórházba került a Fiorentina igazgatója

Elhalasztották az olasz labdarúgó-bajnokság meccsét.
2024-03-17 20:12:33

2024-03-17 20:10:28

Újabb jó hírek Liverpoolból: Szoboszlaira az Old Traffordon is kulcsszerep vár

Jürgen Klopp könnyed hangulatú sajtótájékoztatót tartott.
2024-03-15 16:11:19

Újabb jó hírek Liverpoolból: Szoboszlaira az Old Traffordon is kulcsszerep várhat

2024-03-15 16:07:14

Hiába fordított, újra botlott a Juventus, amely a második helyről is lecsúszott

A legutóbbi hét fordulóból csak egy meccset nyert meg a rekordbajnok.
2024-03-10 22:09:18

Elefántcsontparti játékost igazolt a Manchester United

A szélsőt 2016 óta figyelték az angol klubnál, a szerződése pedig 2025 júniusáig szól.
2021-01-07 19:06:06

Simán nyert az Atalanta, hét meccs óta veretlen a Serie A-ban

Gian Piero Gasperini csapata feljött a tabella negyedik helyére.
2021-01-09 18:06:04

A listavezető Milan az első félidőben lerendezte a Torinót

Az Atalanta hét meccs óta veretlen.
2021-01-09 23:05:59

Az Atalanta nyolc meccs óta veretlen, az Udinese nyolc meccs óta nyeretlen

Az Udinese már a 23. másodpercben megszerezte a vezetést, mégsem tudott nyerni.
2021-01-20 18:06:06

AC Milan 0-3 Atalanta: Visitors stun Serie A leaders

Atalanta outclass AC Milan at the San Siro to cut Milan's lead at the top of Serie A to two points.
2021-01-23 21:05:59

Óriási AC Milan-vereség hazai pályán

Ilicic vezetésével a vendég Atalanta három gólt rúgva mosta le a pályáról Ibrahimovics csapatát.
2021-01-23 21:06:00

Milan: 23 nap alatt annyi vereség, mint 2020-ban összesen!

A piros-feketéket ezúttal az Atalanta győzte le, de az Inter botlásával maradtak az élen.
2021-01-23 21:06:02

Szerdai friss hírek, forgalom, időjárás ? Reggeli pakk

2021. január 27., szerda Friss hírek: Doctor honoris causa kitüntető címet adományoz a Szegedi Tudományegyetem (SZTE) Karikó Katalinnak, a pandémia elleni küzdelemben kulcsszerepet játszó vakcina egyik kifejlesztőjének. A Szputnyik V klinikai vizsgálatában nem ugyanolyan összetételű készítménnyel dolgoztak, mint ami most forgalomba kerülhet, vagyis a kisebb mennyiségű készítmény és a tömegtermelés során előállított vakcina nem teljesen egyezik az iratok szerint. A világon 100 248 229 ember fertőződött meg a koronavírus-járványban, a halálos áldozatok száma 2 156 941, a gyógyultaké 55 362 744...
2021-01-27 08:05:40

Hazai pályán szakadt meg az Atalanta két hónapja tartó veretlenségi sorozata

A kupavereség után a Lazio a bajnokságban javított a bergamóiak ellen.
2021-01-31 18:05:53

Hiába az újabb csodacsere, rangadót bukott az Atalanta

A bergamói együttes játékosai már tíz gólt szereztek a kispadról beállva, ezzel uralják a topligákat.
2021-01-31 18:05:58

Szinte sokkoló, mennyire sportszerű volt az olasz válogatott csatár - videó

Már most oda lehetne neki adni a Fair Play-díjat.
2021-02-06 16:06:05

Atalanta beat Napoli to set up Coppa Italia final with Juventus

Atalanta will face Juventus in the Coppa Italia final after beating Napoli in their semi-final thanks to two goals from Matteo Pessina.
2021-02-10 23:05:58

Az Atalanta gyönyörű gólokkal jutott be az Olasz Kupa-döntőbe - videó

Gian Piero Gasperini csapatának a Juventus lesz az ellenfele a fináléban.
2021-02-10 23:05:59

Az Atalanta lesz a Juventus ellenfele az Olasz Kupa döntőjében

A bergamóiak 3?1-re győzték le a visszavágón a Napolit.
2021-02-11 08:05:56

Utolsó percben lőtt góllal nyert az Atalanta a Cagliari otthonában - videó

Luis Muriel mentette győzelemre a szardíniai találkozót.
2021-02-14 18:05:52

Bergamói vereség után kórházba került a Napoli csatára - videó

Hat gól esett az Atalanta-Napoli olasz bajnoki mérkőzés második félidejében.
2021-02-21 21:06:10

Nagyon fiatalon meghalt az Atalanta focistája

Az elefántcsontparti Willy Braciano Ta Bi közel egy éve küzdött a rákkal.
2021-02-24 10:06:04

Nehéz helyzetben a Real Madrid, a Puskás Arénában a Manchester City

A BL-nyolcaddöntők első fordulójának utolsó meccseit játszák.
2021-02-24 22:05:54

Váratlan hős mentette meg a 73 percig emberelőnyben játszó Realt

Zinédine Zidane együttese egygólos előnyt szerzett idegenben a BL nyolcaddöntőjében.
2021-02-24 23:05:59

Mendy scores Real Madrid winner at Atalanta

Ferland Mendy scores a stunning late winner as Real Madrid clinch a hard-working last-16 first leg victory against 10-man Atalanta.
2021-02-25 00:06:50

Előnyben a Real és a Manchester City

Az Atalanta és a Mönchengladbach együttesen is csak egyszer talált kaput 90 perc alatt. Igaz, a Real győzelméhez kellett egy 73 perces emberelőny is.
2021-02-25 00:06:51

A sosem focizó ostoba bíró miatt őrjöngenek az olaszok a Real Madrid elleni BL-meccs után

Az Atalanta edzője szerint tönkretették a meccsüket. A Manchester City tökéletes futballgépezetként nyert Budapesten.
2021-02-25 05:07:00

Győzött a a Manchester City, előnyben a Real Madrid

A Mönchengladbachnak nem hozott sikert a kontrákra épülő taktika, a meccs nagy részében emberhátrányban játszó Atalanta a 86. percben kapott gólt.
2021-02-25 06:06:01

2021-02-25 06:06:02

Az Atalanta szurkolói egymás hegyén-hátán, botrány a koronavírus által sújtott Olaszországban

Előkerült egy videó, amelyből világosan látszik, mennyire nem érdekli az olasz csapat drukkereit a járvány.
2021-02-26 09:06:10

Simán nyert az Atalanta az olasz bajnokságban - videó

Gasperini csapata teljesen megérdemelten győzött a Sampdoria vendégeként.
2021-02-28 16:06:16

Az Inter egy lövésből megnyerte az év egyik legfontosabb meccsét

A milánói csapat kilenc év után taszíthatja le a Juventust a Serie A trónjáról.
2021-03-08 23:06:35

Inter Milan 1-0 Atalanta: Seventh win in a row takes Inter six points clear in Serie A

Inter Milan strengthen their position at the top of Serie A as Milan Skriniar's second-half goal gives them victory over Atalanta.
2021-03-09 01:06:16

Messi és Lewandowski nyomában jár az Atalanta csatára - videó

Az Atalanta győzelemmel hangolt a Real Madrid elleni BL-nyolcaddöntőre.
2021-03-12 23:07:12

Megműtötték az Inter klasszisát

Arturo Vidal az Atalanta ellen sérült meg.
2021-03-13 10:06:08

2021-03-13 10:06:46

Hazard megint sérült, nem játszhat az Atalanta elleni BL-visszavágón

A Real Madrid 150 millió eurós belga sztárja egyelőre nem sok hasznot hajt csapatának.
2021-03-15 19:06:25

A Real Madrid a visszatérő Sergio Ramosszal jutna tovább a Bajnokok Ligájában

A másik keddi meccsen a Manchester City játszik a Mönchengladbach ellen.
2021-03-16 21:07:47

A City és a Real magabiztosan jutott tovább a BL-ben

Nem történt meglepetés a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőinek keddi visszavágóin.
2021-03-16 23:06:55

Real Madrid ease into Champions League last eight

Goals from Karim Benzema, Sergio Ramos and Marco Asensio ease Real Madrid past Atalanta and into the Champions League quarter-finals.
2021-03-16 23:07:21

2021-03-16 23:07:31

A Real Madrid és a Manchester City is simán továbbjutott a Bajnokok Ligájában

Pep Guardiola csapata a Puskás Arénában szerezte meg a 100. gólját az idei szezonban.
2021-03-17 00:06:40

Ramos köpködött, Zidane mosolyogva ünnepelte a Real BL-továbbjutását - képek

A Puskás Aréna kék színben pompázott a Manchester City tiszteletére.
2021-03-17 05:06:33

A bergamói csapat egy félidő alatt lerendezte a Verona elleni meccset.
2021-03-21 15:08:03

A Napoli hétgólos meccsen verte meg a Serie A utolsó helyezettjét

Potyogtak a gólok az olasz bajnokság szombat délutáni találkozóin.
2021-04-03 18:06:05

Megsérült Cristiano Ronaldo

A Juventus klasszisa biztosan kihagyja az Atalanta elleni rangadót.
2021-04-17 23:06:04

2021-04-17 23:06:21

Ronaldo nélkül már a dobogóról is lecsúszott a Juventus

Több mint 21 év után győzte le az Atalanta a Juvét.
2021-04-18 18:05:59

2021-04-18 18:06:35

Az AS Roma hazai pályán nem tudta megverni az emberhátrányban játszó Atalantát

Malinovsky góljával a vendégek vezettek az első félidőben, de Gosens kiállítása után az AS Roma ki tudott egyenlíteni a második félidőben.