Újra nyert a bajnok, a címvédő lassan lemondhat a BL-ről

Továbbra is öt pont a különbség a csapatok között.
2024-04-27 20:08:26

2024-04-27 20:06:39

Közel volt a bukáshoz a Juventus az Olasz Kupa elődöntőjében

A torinói csapat kétgólos előnyből kezdte a meccset, amit a Lazio 48 perc alatt ledolgozott.
2024-04-24 10:09:15

Klubtörténelmi aranyérmet gyűjtött be a Ferencváros

A Kisvárda elleni hazai döntetlen után ismét zöld-fehérbe borult a magyar futball.
2024-04-20 19:07:57

2024-04-20 19:06:35

35 éves Maradona legszenzációsabb mutatványa, kikötött cipőfűzővel

Ez volt az a négy perc, amikor nem akart leesni a labda.
2024-04-20 09:09:29

2024-04-20 09:07:03

A Milan elképesztő fordulatok után mentett pontot a kiesőjelölt ellen

A házigazda kétszer is vezetett kettővel, a piros-feketéktől két gólt is elvettek.
2024-04-14 18:08:49

2024-04-14 18:06:48

Itt az újabb égés, tovább szenved a címvédő Napoli a Serie A-ban

A 11 kör óta nyeretlen kiscsapat még büntetőt is rontott a meccsen.
2024-04-14 16:08:54

A torinói városi rangadón sem tudott nyerni a Juventus

Massimiliano Allegri csapata az elmúlt öt bajnoki meccséből mindössze egyszer győzött.
2024-04-13 22:08:52

Megszakadt a Juventus hosszú nyeretlenségi sorozata a Serie A-ban

A torinói együttesnek az is belefért a Fiorentina ellen, hogy elvették az egyik góljukat.
2024-04-07 23:06:46

Nem bírt egymással a bronzért küzdő FTC és Tatabánya

Nem véletlen, hogy a szövetségi kapitány is erre a meccsre látogatott ki...
2024-04-07 22:09:13

2024-04-07 22:07:12

A Napoli csatára akkora gólt vágott, mozdulni sem tudott a kapus

Kiütéses sikert aratott az olasz címvédő.
2024-04-07 21:09:39

2024-04-07 21:07:22

Drámai meccsen jutott tovább az Arsenal az Európa-ligában - videó

Az Ajax kettős győzelemmel búcsúztatta a francia bajnokság listavezetőjét.
2021-02-25 22:05:55

Drámai meccsen bukott el a Juve, történelmi Dortmund siker

Óriási izgalmakat hozott a Bajnokok Ligája első két visszavágója, Cristiano Ronaldóék hazai pályán, hosszabbítást követően estek ki a Porto ellen.
2021-03-10 00:06:13

2021-03-10 00:06:40

Döntetlent játszott a Vasas a Gyirmót elleni rangadón az NB II-ben

Négyből három találkozó is 1-1-es döntetlennel ért véget a 29. forduló zárómeccsei közül.
2021-03-14 20:06:21

Dortmund target Liverpool striker Origi - Thursday's gossip

Borussia Dortmund want Liverpool forward, former England defender to join Inter Miami, Juventus striker offered to Premier League pair, plus more.
2021-03-18 00:07:28

Dárdai csapata döntetlent játszott a városi rivális otthonában - videó

Egy-egy gól, egy-egy pont a berlini rangadón.
2021-04-04 20:08:00

Döntetlen lett a Seria A rangadója Nápolyban

Az Inter így is magabiztosan vezeti a bajnokságot.
2021-04-18 23:06:17

Del Piero és Lippi neve is felbukkant a Juventus elnökjelöltjei között

Andrea Agnellinek a Szuperliga-kudarc miatt kell távoznia a posztról.
2021-04-25 15:06:20

David Beckham és Sir Alex Ferguson is ott volt a Wembley-ben az angol-skót meccsen - galéria

Gól nélküli döntetlen az ősi riválisok mérkőzésén.
2021-06-19 00:06:20

Döntetlennel kezdte az olimpia felkészülést a női vízilabda-válogatott

Bíró Attila csapata végig szoros mérkőzést játszott a kanadaiakkal.
2021-07-05 22:06:09

Dán elődöntő, magyar-francia döntetlen, lengyel, orosz és török égés - ezek voltak az Eb legnagyobb meglepetései és legcsúnyább bukásai

Bárdos András előre megmondta, hogy Dánia elődöntőbe jut az Eb-n, Marco Rossi írásba adta, hogy 1-1 lesz a magyar-francia meccs - cserébe négyen is a negyeddöntőbe várták Oroszországot, de lengyel csoportgyőzelem és török menetelés is a tippek között volt az Európa-bajnokság kezdetén a hvg.hu játékában. Bemutatjuk a Kezdő tizenegy legbátrabb, valóra vált tippjeit és a legnagyobb csalódásokat.
2021-07-09 10:08:17

2021-07-09 10:08:43

Dán elődöntő, magyar-francia döntetlen, lengyel, orosz és török égés ? ezek voltak az Eb legnagyobb meglepetései és legcsúnyább bukásai

Bárdos András előre megmondta, hogy Dánia elődöntőbe jut az Eb-n, Marco Rossi írásba adta, hogy 1-1 lesz a magyar?francia meccs ? cserébe négyen is a negyeddöntőbe várták Oroszországot, de lengyel csoportgyőzelem és török menetelés is a tippek között volt az Európa-bajnokság kezdetén a hvg.hu játékában. Bemutatjuk a Kezdő tizenegy legbátrabb, valóra vált tippjeit és a legnagyobb csalódásokat.
2021-07-09 11:06:38

Döntetlennel kezdte a Ferencváros női kézilabdacsapata a BL-t

A Ferencváros női kézilabdacsapata 25-25-ös döntetlent játszott a Borussia Dortmund vendégeként a Bajnokok Ligája első csoportmérkőzésén. Jól kezdett a Fradi, rögtön egy 3-0-s sorozattal nyitott, amelynél ezután végig csak kisebb különbség alakult ki a mérkőzésen. A végig kiegyenlített küzdelemben a félidő jelenthette volna a fordulópontot, mivel az FTC 12-10-es hátrányt követően négy gólt dobott egymás után. Térfélcsere után 18-16-ig tartotta kétgólos előnyét a magyar bajnok, ezután a BVB egyenlített és az utolsó tíz percben sem dőlt el a meccs. Végeredmény ? Női Bajnokok Ligája, A csoport...
2021-09-11 17:49:42

Dibusz Dénes: ?Beletettük a munkát, nem tehetünk magunknak szemrehányást?

A Ferencváros 2-1-es vereséggel kezdte az Európa-liga csoportkörét. A Bayer Leverkusen ellen ez is óriási eredmény, főleg úgy, hogy kis szerencsével akár a döntetlen is benne lehetett volna. Igaz, azt is hozzá kell tenni, hogy ez nem egy ikszes meccs volt, a német élcsapat sokkal jobban játszott, amint az előre is borítékolható volt. Ám a mutatott játék bizakodásra ad okot.
2021-09-16 22:05:42

2021-09-16 22:05:43

Dárdai Pál fia élő adásban sz.rozott egyet a Fradi elleni vereség után - videó

A fehérvári játékos őszintén nyilatkozott a rangadón elszenvedett vereséget követően.
2021-09-23 12:07:24

Dokkmunkásnak készült, fogalommá lett a futballban

Balhék és bombagólok, ma 40 éves Zlatan Ibrahimović. A megosztó fenegyerek egykoron a biciklisek réme volt.
2021-10-03 06:06:26

Dibusz: Egy döntetlen talán benne volt a meccsben

Peter Stöger vezetőedző szerint a jövőben nem engedhet meg magának olyan hibákat a Fradi, mint a Celtic ellen.
2021-10-19 20:06:38

Döntetlen a Fradi-MTK örökrangadón

A Fradi április óta először nem tudott nyerni a Groupama Arénában NB I-es meccsen.
2021-10-24 20:06:41

2021-10-24 21:06:55

Döntetlen a milánói rangadón, a Milan továbbra is veretlen

Az Inter tizenegyest hibázott a meccsen, a Milan a 90. percben lőtt kapufát.
2021-11-07 23:07:16

Dárdai csapata kikapott a városi rangadón - videó

Már fél óra után kialakult a végeredmény.
2021-11-20 21:07:43

Döntetlen a Juventus-Napoli rangadón

A torinói csapat hat meccs óta veretlen és már csak három pont választja el a BL-szereplést érő negyedik helytől.